Wojciech Stuglik (Sosnowianka Stanisław Dolny) dzięki dwóm trafieniom w meczu z Brzezną Osiek awansował na druga lokatę w klasyfikacji strzelców oświęcimskiej okręgówce. Najskuteczniejszy zawodnik beniaminka pozycję wicelidera dzieli samotnie, gdyż do bramki rywali nie trafili Psioda (Zagórze) oraz Żmuda (Łęki). Automatycznie wyżej wspomniani zawodnicy spadli na trzecią pozycję. Lider klasyfikacji – Tomasz Świerkosz – utrzymał przewagę siedmiu bramek i powolnymi krokami zmierza po kolejną koroną króla strzelców. Napastnik Stryszawy w rewanżowym meczu z Gromcem trafił do bramki rywala tylko raz. Co ciekawe wysoką wygraną (6:0) z Iskrą Brzezinką popisali się zawodnicy Orła Balin, którzy zrobili mocny krok ku utrzymaniu zespołu w tej klasie rozgrywkowej. Nie mniej interesujący, a bardziej sensacyjny jest remisowy wynik spotkania Brodów z Łękami (2:2). Zawodnicy Cedronu przerwali tym samym passę ośmiu porażek z rzędu. (więcej w rozwinięciu)
Klasyfikacja strzelców V ligi - Oświęcim:
22 bramek:
Tomasz Świerkosz (+1 Jałowiec Stryszawa).
15 bramek:
Wojciech Stuglik (+2 Sosnowianka Stanisław Dolny).
14 bramek:
Marcin Psioda (Zagórzanka Zagórze), Adam Żmuda (ŁKS Soła Łęki).
12 bramek:
Gabriel Wolski (Cedron Brody), Seweryn Jaromin (Brzezina Osiek).
10 bramek:
Grzegorz Bąk (KS Chełmek).
9 bramek:
Tomasz Janik (Jałowiec Stryszawa).
8 bramek:
Szymon Żurek (Brzezina Osiek), Przemysław Niewiedział (KS Chełmek), Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec), Dariusz Łukaszka (Nadwiślanin Gromiec).
7 bramek:
Tomasz Ścieszka (Babia Góra Sucha Beskidzka), Rafał Janusik (Górnik Brzeszcze), Tomasz Kocoń (+1 Unia Oświęcim), Krzysztof Bryła (+1 Sosnowianka Stanisław Dolny), Krystian Bartuś (+1 Przeciszovia Przeciszów).
6 bramek:
Daniel Boba (Unia Oświęcim), Mateusz Gros (Brzezina Osiek), Mieczysław Kardaś (Jałowiec Stryszawa), Kamil Żmuda (ŁKS Soła Łęki), Krzysztof Rak (Babia Góra Sucha Beskidzka), Michał Puzik (Tempo Białka), Marek Sojka (Górnik Brzeszcze), Damian Nowatorski (+1 Unia Oświęcim), Robert Starowicz (+2 Babia Góra Sucha Beskidzka), Sławomir Para (+1 Sosnowianka Stanisław Dolny).
5 bramek:
Piotr Wiertel (Unia Oświęcim), Piotr Bachorczyk (Jałowiec Stryszawa), Michał Pacyga (Babia Góra Sucha Beskidzka), Adam Lichota (Nadwiślanin Gromiec), Grzegorz Bogdan (+1 ŁKS Soła Łęki), Damian Bodziony (+2 Orzeł Balin).
4 bramki:
Patryk Paliwoda (Zagórzanka Zagórze), Sebastian Chojnowski (Unia Oświęcim), Krzysztof Ulczok (Górnik Brzeszcze), Kacper Górkiewicz (ŁKS Soła Łęki), Paweł Kozieł (Tempo Białka), Norbert Ciepichał (Zagórzanka Zagórze), Mariusz Korbel (Tempo Białka), Szymon Widuch (Górnik Brzeszcze), Łukasz Matla (Przeciszovia Przeciszów), Mariusz Antecki (Brzezina Osiek), Bartłomiej Mika (+1 Iskra Brzezinka).
3 bramki:
Marek Lekki (ŁKS Soła Łęki), Damian Kajor (Górnik Brzeszcze), Arkadiusz Biesek (Zagórzanka Zagórze), Tomasz Witkowski (Zagórzanka Zagórze), Kamil Górski (KS Chełmek), Michał Lociński (Babia Góra Sucha Beskidzka), Tomasz Warzecha (Orzeł Balin), Tomasz Kustra (KS Chełmek), Marek Rymek (Iskra Brzezinka), Klemens Drobniak (Skawa Wadowice/Tempo Białka), Przemysław Dyrcz (Skawa Wadowice), Grzegorz Kantek (KS Chełmek), Kamil Dyduch (+1 Babia Góra Sucha Beskidzka), Dawid Polak (+1 Jałowiec Stryszawa), Krzysztof Zarzycki (+1 Brzezina Osiek).
2 bramki:
Jacek Leśniak (Babia Góra Sucha Beskidzka), Jakub Pacut (Sosnowianka Stanisław Dolny), Wojciech Maca (Przeciszovia Przeciszów), Przemysław Nowicki (Nadwiślanin Gromiec), Piotr Wyka (Cedron Brody), Mateusz Mosór (Skawa Wadowice), Tomasz Kulig (KS Chełmek), Dariusz Wójcik (ŁKS Soła Łęki), Sebastian Tłok (Babia Góra Sucha Beskidzka), Michał Gaudyn (Skawa Wadowice), Dawid Góra (Skawa Wadowice), Wojciech Żak (Sosnowianka Stanisław Dolny), Paweł Kalinowski (Tempo Białka), Adrian Funek (Sosnowianka Stanisław Dolny), Piotr Piaskowski (Sosnowianka Stanisław Dolny), Amadeusz Janaczak (ŁKS Soła Łęki), Mateusz Mędrysa (Iskra Brzezinka), Głowacki Konrad (Unia Oświęcim), Wojciech Żmudka (Górnik Brzeszcze), Łukasz Pactwa (Nadwiślanin Gromiec), Piotr Gaudyn (Skawa Wadowice), Jakub Korba (Unia Oświęcim), Łukasz Dobisz (Cedron Brody), Krzysztof Handy (+1 ŁKS Soła Łęki), Tomasz Antonik (+1 Orzeł Balin), Paweł Bryłka (+1 Zagórzanka Zagórze).
1 bramka:
Przemysław Oczkowski (ŁKS Soła Łęki), Grzegorz Bizoń (Jałowiec Stryszawa), Mateusz Kozieł (ŁKS Soła Łęki), Jacek Linczowski (Iskra Brzezinka), Mateusz Płonka (Przeciszovia Przeciszów), Maciej Kania (Nadwiślanin Gromiec), Bartłomiej Bielenin (Górnik Brzeszcze), Łukasz Ryłko (ŁKS Soła Łęki), Dawid Jędrusik (Górnik Brzeszcze), Daniel Płonka (Brzezina Osiek), Daniel Kabara (Unia Oświęcim), Artur Oczkowski (KS Chełmek), Tomasz Jamróz (Skawa Wadowice), Łukasz Płonka (Brzezina Osiek), Michał Domżał (Unia Oświęcim), Artur Boczarski (Sosnowianka Stanisław Dolny), Hubert Skiba (Cedron Brody), Wojciech Sabuda (Sosnowianka Stanisław Dolny), Michał Bisaga (Tempo Białka), Tomasz Wojnar (Górnik Brzeszcze), Marcin Jarczyk (Zagórzanka Zagórze), Jan Woźny (Tempo Białka), Piotr Cieciera (KS Chełmek), Wojciech Pindel (Jałowiec Stryszawa), Robert Głuszek (Jałowiec Stryszawa), Mirosław Zemła (ŁKS Soła Łęki), Bartłomiej Ficek (Tempo Białka), Marek Kuzia (Skawa Wadowice), Przemysław Szpiegla (Iskra Brzezinka), Krzysztof Jodłowiec (Jałowiec Stryszawa), Kamil Kaczor (KS Chełmek), Mirosław Pactwa (Nadwiślanin Gromiec), Jakub Bieda (Iskra Brzezinka), Jarosław Sandecki (Orzeł Balin), Tomasz Śliwa (Skawa Wadowice), Rafał Magiera (Babia Góra Sucha Beskidzka), Damian Makuch (Nadwiślanin Gromiec), Krystian Dulowski (Orzeł Balin), Tomasz Kozieł (Górnik Brzeszcze), Sebastian Konopka (Sosnowianka Stanisław Dolny), Artur Opala (Iskra Brzezinka), Stanisław Momot (Przeciszovia Przeciszów), Artur Ząbek (KS Chełmek), Mateusz Wrona (Iskra Brzezinka), Michał Bałos (Babia Góra Sucha Beskidzka), Adrian Pogan (Sosnowianka Stanisław Dolny), Paweł Godyń (Sosnowianka Stanisław Dolny), Kamil Adamczyk (Nadwiślanin Gromiec), Bartłomiej Goryl (Tempo Białka), Dawid Pluta (+1 Orzeł Balin), Paweł Stępień (+1 Orzeł Balin), Łukasz Kadłuczka (+1 Orzeł Balin), Mateusz Żywczak (+1 Skawa Wadowice), Szymon Juras (+1 Brzezina Osiek), Bartłomiej Ryś (+1 Górnik Brzeszcze), Mateusz Mazur (+1 Górnik Brzeszcze), Wojciech Czmok (+1 Górnik Brzeszcze), Tomasz Kosowski (+1 Cedron Brody), Mateusz Hujdus (+1 Cedron Brody).
Bramki samobójcze:
Ariel Milewski (Orzeł Balin) w meczu z Górnik Brzeszcze
Wojciech Żak (Sosnowianka Stanisław Dolny) w meczu z ŁKS Soła Łęki
Stanisław Momot (Przeciszovia Przeciszów) w meczu z Sosnowianka Stanisław Dolny
Mateusz Kozyra (Zagórzanka Zagórze) w meczu z Unia Oświęcim
Mateusz Koczur (Iskra Brzezinka) w meczu z Skawa Wadowice
Robert Listwan (Babia Góra Sucha Beskidzka) w meczu z Nadwiślanin Gromiec
Autor: Piotr Chwierut (mollah)
Kopiowanie klasyfikacji strzelców bez zgody administratora zabronione!