Liga Okręgowa » Wadowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brak aktywnych ankiet. |
Tradycyjnie w zimowej przerwie między rundami prezentujemy kibicom plany sparingowe w piątej lidze Oświęcim. Prosimy również Was czytelników o aktualizowanie danych na temat poszczególnych drużyn dotyczącej Naszej ligi. Będziemy starali się w miarę aktualizować wyniki meczów kontrolnych na bieżąco. (więcej w rozwinięciu) - aktualizacja stan 26.03.
ŁKS Soła Łęki
23 listopad – Wilamowiczanka Wilamowice (V liga – Bielsko-Biała) [4:1]
25 styczeń – Naroże Juszczyn (A-klasa Wadowice) – sztuczna murawa w Chełmku [3:4]
1 luty – Solavia Grojec (A-klasa Oświęcim) – sztuczna murawa Chełmek [7:1]
8 luty – Iskra Klecza Dolna (IV liga - małopolska zachód) [2:1]
15 luty – Zatorzanka Zator (A-klasa Oświęcim) - odwołany
15 luty – Halniak Maków Podhalański (IV liga - małopolska zachód) [3:5]
22 luty – Zapora Porąbka (V liga – Bielsko-Biała) [1:3]
1 marzec – Strumień Polanka Wielka (A-klasa Oświęcim) [9:3]
2 marzec – III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej: (I miejsc)
ŁKS Soła Łęki 2:1 LKS Bulowice (B-klasa Oświęcim)
ŁKS Soła Łęki 2:0 Niwa Nowa Wieś (IV liga małopolska zachód)
ŁKS Soła Łęki 3:0 Orzeł Witkowice (A-klasa Oświęcim)
ŁKS Soła Łęki 1:1 Zgoda Malec (A-klasa Oświęcim)
6 marzec – Victoria Zalas (A-klasa Chrzanów) [4:0]
8 marzec – LKS Żarki (A-klasa Chrzanów) [4:3]
11 marzec – Unia Bieruń Stary (V liga – Katowice I) [7:3]
15 marzec – Soła II Oświęcim (A-klasa Oświęcim) [5:1]
16 marzec – Zaborzanka Zaborze (B-klasa Oświęcim) - odwołany
22 marzec – Iskra Brzezinka (V liga – Oświęcim) [2:0]
Jałowiec Stryszawa
18 styczeń – Babia Góra Sucha Beskidzka (V liga – Oświęcim) [7:2]
2 luty – KS Tymbark (IV liga - małopolska wschód) [3:7]
8 luty – Sokół Przytkowice (IV liga - małopolska zachód) [3:1]
15 luty – Grębałowianka Kraków (V liga – Kraków I) - odwołany
15 luty – Niwa Nowa Wieś (IV liga - małopolska zachód) [1:1]
22 luty – GKS Radziechowy - Wieprz (V liga – Bielsko-Biała) [0:1]
1 marzec – KS Wisła Ustronianka (IV liga – Śląsk II) [2:2]
8 marzec – Maksymilian Cisiec (V liga – Bielsko-Biała) [2:1]
15 marzec – Czarni-Góral Żywiec (IV liga – Śląsk II) - odwołany
22 marzec – Koszarawa Żywiec (V liga – Bielsko-Biała) * [2:3]
KS Górnik Brzeszcze (b)
2 luty – MRKS Czechowice Dziedzice (V liga – Bielsko-Biała) [0:5]
8 luty – LKS Rajsko (A-klasa Oświęcim) [3:3]
15 luty – Niwa Nowa Wieś (IV liga - małopolska zachód) - odwołany
22 luty – GTS Bojszowy (IV liga – Śląsk II) [0:4]
1 marzec – LKS Zaborze (B-klasa Oświęcim) [4:2]
4 marzec – Pogoń Imielin (V liga – Katowice II)
8 marzec – Wilamowiczanka Wilamowice (V liga – Bielsko-Biała)*** - odwołany
8 marzec – MRKS Czechowice Dziedzice (V liga – Bielsko-Biała) - odwołany
12 marzec – Iskra Klecza Dolna (IV liga - małopolska zachód) * - odwołany
15 marzec – Ogrodnik Cielmice (V liga – Katowice II) * [1:2]
20/21 marzec – Znicz Jankowice (A-klasa Tychy) */** [3:2]
Unia Oświęcim
29 listopad – Janina Libiąż (III liga - małopolsko-świętokrzyska) [0:0]
26 styczeń – Soła Oświęcim (III liga - małopolsko-świętokrzyska) [1:4]
28 styczeń – Beskid Andrychów (III liga - małopolsko-świętokrzyska) - odwołany
29 styczeń – LKS Rajsko (A-klasa Oświęcim) [3:2]
1 luty – Szczakowianka Jaworzno (III liga – opolsko-śląska północ) [3:1]
5 luty – Janina Libiąż (III liga - małopolsko-świętokrzyska) - odwołany
9 luty – Orzeł Ryczów (A-klasa Wadowice) [3:4]
16 luty – Dąb Paszkówka (A-klasa Wadowice) [11:3]
23 luty – Wilamowiczanka Wilamowice (V liga – Bielsko-Biała)*** - odwołany
24 luty – Unia Oświęcim (JS) [2:5]
2 marzec – Unia Kwaczała (A-klasa Chrzanów) - odwołany
5 marzec – LKS Bobrek (A-klasa Oświęcim) [1:1]
8 marzec – Beskid Andrychów (III liga - małopolsko-świętokrzyska) [2:4]
15 marzec – Unia Oświęcim (JS) [3:2]
22 marzec – MRKS Czechowice Dziedzice (V liga – Bielsko-Biała) [0:1]
Sosnowianka Stanisław Dolny (b)
26 styczeń – Turniej Halowy (?)
2 luty – Sokół Przytkowice (IV liga - małopolska zachód) [1:1]
9 luty – Dąb Paszkówka (A-klasa Wadowice) - odwołany?
15 luty – Michałowianka Michałowice (V liga – Kraków I) [2:1]
22 luty – Raba Dobczyce (V liga – Kraków III) [4:4]
1 marzec – Gościbia Sułkowice (V liga – Kraków III)
9 marzec – Znicz Sułkowice-Bolęcina (A-klasa Wadowice) [2:0]
15 marzec – Piast Wołowice (V liga – Kraków II)
Brzezina Osiek
25 styczeń – Ogrodnik-Cielmice Tychy (V liga – Katowice I) [1:3]
1 luty – Leśnik Kobiór (A-klasa Tychy) [4:1]
8 luty – Piast Bieruń Nowy (V liga – Katowice I) [1:2]
13 luty – GKS II Tychy (V liga – Katowice I) [0:1]
16 luty – Górnik 09 Mysłowice (V liga – Katowice I) [0:1]
21 luty – Zgoda Malec (A-klasa Oświęcim) [10:1]
23 luty – Iskra Pszczyna (IV liga – Śląsk II) - odwołany
23 luty – KS Rudałtowice-Ćwiklice (A-klasa Tychy) [11:1]
26 luty – Iskra Klecza Dolna (IV liga - małopolska zachód) - odwołany
1 marzec – Niwa Nowa Wieś (IV liga - małopolska zachód) [0:4]
8 marzec – GTS Bojszowy (IV liga – Śląsk II) [0:4]
15 marzec – LKS Rajsko (A-klasa Oświęcim) [3:1]
Babia Góra Sucha Beskidzka
16 listopad – Halniak Maków Podhalański (IV liga - małopolska zachód) [2:0]
18 styczeń – Jałowiec Stryszawa (V liga – Oświęcim) [2:7]
25 styczeń – Czarni-Góral Żywiec (IV liga – Śląsk II) [2:5]
2 luty – Dąb Paszkówka (A-klasa Wadowice) [6:4]
8 luty – Garbarz Zembrzyce (IV liga - małopolska zachód) - odwołany
8 luty – Babia Góra Sucha Beskidzka (jun) - mecze wewnętrzny [9:4]
15 luty – Błyskawica Marcówka (A-klasa Wadowice) [5:2]
22 luty – Dąb Paszkówka (A-klasa Wadowice) - odwołany
22 luty – Naroże Juszczyn (A-klasa Wadowice) [2:1]
1 marzec – Halniak Maków Podhalański (IV liga - małopolska zachód) [0:4]
15 marzec – Babia Góra Lipnica Wielka (A-klasa Podhale) [11:3]
15 marzec Strzelec Budzów (A-klasa Wadowice) [5:0]
Zagórzanka Zagórze
18 styczeń – Rozwój II Katowice (V liga – Katowice I) [1:1]
25 styczeń – Unia Bieruń Stary (V liga – Katowice I) [2:3]
1 luty – TSP II Bielsko-Biała (III liga – opolsko-śląska południe) [0:9]
8 luty – Soła II Oświęcim (A-klasa Oświęcim) [1:5]
16 luty – JUWE Jaroszowice Tychy (A-klasa Tychy) [2:3]
21 luty – GKS II Katowice (IV liga – śląska II) [0:3]
25 luty – Sparta Katowice (A-klasa Katowice) [0:2]
1 marzec – Czarni Góral Żywiec (IV liga – Śląsk II) - odwołany
1 marzec – Iskra Czułów (A-klasa Kraków III) [7:1]
4 marzec – Hetman 22 Katowice (A-klasa Katowice) [7:1]
8 marzec – Zapora Porąbka (V liga – Bielsko-Biała) [0:1]
12 marzec – Victoria Zalas (A-klasa Chrzanów) [3:2]
15 marzec – Stal Chełm Śląski (B-klasa Tychy) [0:0]
22 marzec – LKS Palczowice (B-klasa Oświęcim)* [3:2]
WKS Tempo Białka
25 styczeń – Sokół Przytkowice (IV liga - małopolska zachód) [2:1]
1/2 luty – Skawa Wadowice (V liga – Oświęcim) - odwołany
8 luty – Unia Kwaczała (A-klasa Chrzanów) [8:2]
15 luty – Naroże Juszczyn (A-klasa Wadowice) [2:2]
22 luty – Halniak Maków Podhalański (IV liga - małopolska zachód) [0:1]
1 marzec – Dąb Paszkówka (A-klasa Wadowice) [2:2]
6 marzec – LKS Rajsko (A-klasa Oświęcim) [5:2]
8 marzec – Zgoda Malec (A-klasa Oświęcim) [5:0]
15 marzec – Soła Kobiernice (V liga – Bielsko-Biała) [0:5]
22 marzec – Relaks Wysoka (A-klasa Wadowice) [0:0]
KS Chełmek
25 styczeń – Niwa Nowa Wieś (IV liga - małopolska zachód) [3:4]
1 luty – LKS Czaniec (III liga – opolsko-śląska południe) [0:7]
5 luty – Górnik Wesoła (III liga – opolsko-śląska północ)**
8 luty – Wilamowiczanka Wilamowice (V liga – Bielsko-Biała)*** - odwołany
12 luty – Szczakowianka Jaworzno (III liga – opolsko-śląska północ) [3:3]
15 luty – MKS Trzebinia-Siersza (IV liga - małopolska zachód) [0:2]
22 luty – Świt Krzeszowice (IV liga - małopolska zachód) [3:1]
1 marzec – Brzezina Osiek (V liga – Oświęcim) - odwołany
1 marzec – Spójnia Osiek-Zimnodół (V liga – Kraków II) [2:4]
8 marzec – Unia Kosztowy (V liga – Katowice II) [2:1]
15 marzec – Janina Libiąż (III liga - małopolsko-świętokrzyska) - odwołany
15 marzec – Wisła Jankowice (B-klasa Chrzanów) [12:2]
Nadwiślanin Gromiec (b)
1 luty – Unia Kawczała (A-klasa Chrzanów) - odwołany
8 luty – MKS Alwernia (A-klasa Chrzanów) [1:7]
12 luty – Solavia Grojec (A-klasa Oświęcim) - odwołany
15 luty – Arka Babice (A-klasa Chrzanów) - odwołany
16 luty – Spójnia Osiek-Zimnodół (V liga – Kraków II)
23 luty – Nadwiślanka Okleśna (A-klasa Chrzanów) [3:1]
25 luty – Niwa Nowa Wieś (IV liga - małopolska zachód) - odwołany
1 marzec – GKS II Tychy (V liga – Katowice I) [2:5]
8 marzec – Zatorzanka Zator (A-klasa Oświęcim) [7:4]
12 marzec – Szczakowianka Jaworzno (III liga – opolsko-śląska północ) [0:3]
15 marzec – LKS Żarki (A-klasa Chrzanów) [2:0]
Skawa Wadowice
1 styczeń – Iskra Klecza Dolna (IV liga - małopolska zachód) [6:5] orlik
1/2 luty – Tempo Białka (V liga – Oświęcim) - odwołany
9 luty – Znicz Sułkowice-Bolęcina (A-klasa Wadowice) [5:0]
15 luty – Strzelec Budzów (A-klasa Wadowice) [3:1]
22 luty – Iskra Klecza Dolna (IV liga - małopolska zachód) [1:2]
1 marzec – Wilamowiczanka Wilamowice (V liga – Bielsko-Biała)*** - odwołany
1 marzec – Gościbia Sułkowice (V liga – Kraków III) [1:3]
4 marzec – Relaks Wysoka (A-klasa Wadowice) [1:1]
8 marzec – Garbarz Zembrzyce (IV liga - małopolska zachód) - odwołany
Orzeł Balin (s)
31 styczeń – MKS Alwernia (A-klasa Chrzanów) [5:3]
2 luty – Polonia Luszowice (B-klasa Chrzanów I) [7:3]
5 luty – Bolesław Bukowno (A-klasa Olkusz) - odwołany
8 luty – LKS Żarki (A-klasa Chrzanów) [0:3]
11 luty – MKS Trzebinia-Siersza (IV liga - małopolska zachód) [1:2]
15 luty – Błyskawica Myślachowice (A-klasa Chrzanów) [3:1]
19 luty – Tęcza Tęczynek (A-klasa Chrzanów) [4:2]
22 luty – Piast Bieruń Nowy (V liga – Katowice I) [3:5]
26 luty – Szczakowianka Jaworzno (III liga – opolsko-śląska północ) - odwołany
1 marzec – Janina Libiąż (III liga - małopolsko-świętokrzyska) - odwołany
1 marzec – Bolesław Bukowno (A-klasa Olkusz) [7:2]
5 marzec – Zgoda Byczyna (A-klasa Chrzanów) [6:1]
8 marzec – Start Kamień (A-klasa Chrzanów) [0:1]
15 marzec – Niwa Nowa Wieś (IV liga - małopolska zachód) - odwołany
15 marzec – Krupiński Suszec (IV liga – Śląsk II) [0:4]
22 marzec – Górnik Libiąż (III liga - małopolsko-świętokrzyska) [0:1]
Cedron Brody
1 luty – Iskra Krzcin (A-klasa Kraków III) [3:5]
8 luty – Pcimianka Pcim (V liga – Kraków III) [3:3]
15 luty – Sokół Przytkowice (IV liga - małopolska zachód) [1:1]
17 luty – Jubilat Izdebnik (A-klasa Chrzanów) [1:1]
23 luty – Stanisławianka Stanisław Dolny (A-klasa Wadowice)
1 marzec – Błyskawica Marcówka (A-klasa Wadowice) - odwołany
1 marzec – LKS Leńczanka Leńcze (A-klasa Wadowice) [1:3]
Iskra Brzezinka
28 listopad – Strażak Rajsko (A-klasa Oświęcim) [5:9] - orlik
8 luty – Sygnał Włosienica (B-klasa Oświęcim) [3:2]
15 luty – Strażak Rajsko (A-klasa Oświęcim) [4:5]
22 luty – Solavia Grojec (A-klasa Oświęcim) [2:4]
28 luty – LKS Bobrek (A-klasa Oświęcim) [0:5]
8 marzec – Sokół Wola (V liga – Katowice I) [0:5]
15 marzec – Piast Bieruń Nowy (V liga – Katowice I) - odwołany
15 marzec – Górnik II Libiąż
22 marzec – MRKS Czechowice Dziedzice II (A-klasa Bielsko-Biała) - odwołany
22 marzec – ŁKS Soła Łęki (V liga – Oświęcim) [0:2]
Przeciszovia Przeciszów (s)
26 styczeń – LKS Piotrowice (B-klasa Oświęcim) [2:2] k.3:4
1 luty – LKS Sygnał Włosienica (B-klasa Oświęcim) [6:1]
8 luty – LKS Bestwina (V liga – Bielsko-Biała) [0:7]
14 luty – LKS Bobrek (A-klasa Oświęcim) [2:5]
19 luty – Wilamowiczanka Wilamowice (V liga – Bielsko-Biała)*** - odwołany
1 marzec – LKS Jawiszowice (A-klasa Oświęcim) [0:3]
8 marzec – Strumień Polanka Wielka (A-klasa Oświęcim) [5:8]
22 marzec – UKS Dulowa (A-klasa Chrzanów) [2:2]
OPIS:
* Mecz zostanie rozegrany jeżeli start RW zostanie opóźniony !
** Niepewny termin rozegrania sparingu !
*** najprawdopodobniej termin odwołany ze względu na rezygnację szkoleniowca Wilamowiczanki z funkcji trenera pierwszej drużyny
Autor: Piotr Chwierut (mollah)
Fajnie, że aktualizowaliście te wyniki.
Dodam, że w ostatnim meczu sparingowym Jałowiec przegrał z Koszarawą Żywiec 2:3.
Klasyfikacja strzelców:
27 bramek:
Tomasz Świerkosz (Jałowiec Stryszawa)
19 bramek:
Wojciech Stuglik (Sosnowianka Stanisław Dolny)
18 bramek:
Gabriel Wolski (Cedron Brody)
17 bramek:
Adam Żmuda (ŁKS Soła Łęki)
16 bramek:
Seweryn Jaromin (Brzezina Osiek)
15 bramek:
Marcin Psioda (Zagórzanka Zagórze)
Pełna klasyfikacja TUTAJ!
|
ŁKS "Soła" Łęki | 4:1 | Iskra Brzezinka |
2014-06-21, 17:00:00 Stadion Łęki, ul.Sportowa 22 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 185, wczoraj: 95
ogółem: 2 685 066
statystyki szczegółowe