Liga Okręgowa » Wadowice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brak aktywnych ankiet. |
11.08.2012 | 17:00 | LKS Piotrowice | - | "Hejnał" Kęty | 1:4 |
11.08.2012 | 17:00 | LKS Bulowice | - | LKS Gorzów | 3:1 |
11.08.2012 | 17:00 | "Solavia" Grojec | - | "Orzeł" Witkowice | 4:0 |
11.08.2012 | 17:00 | "Pogórze" Gierałtowice | - | LKS Bobrek | 0:1 |
11.08.2012 | 17:00 | LKS Głębowice | - | "Strumień" Polanka Wlk. | 0:9 |
11.08.2012 | 17:00 | "Sawa" Podolsze | - | "Zaborzanka" Zaborze | 4:1 |
11.08.2012 | 17:00 | "Sygnał" Włosienica | - | LKS Jawiszowice | 4:4 k.3:4 |
11.08.2012 | 17:00 | Soła Oświęcim II | - | LKS Rajsko | 2:0 |
Do zwycięzców I Rundy dołączą drużyny z V i IV ligi.
II runda - (teoretycznie 1/8 finału):
15.08.2012 | 11:00 | "Hejnał" Kęty | - | "Zgoda" Malec | 2:0 |
15.08.2012 | 11:00 | LKS Bulowice | - | "Niwa" Nowa Wieś | 0:8 |
15.08.2012 | 16:00 | "Solavia" Grojec | - | "Soła" Oświęcim | 1:1 k.9:8 |
15.08.2012 | 17:00 | LKS Bobrek | - | KS Chełmek | 3:1 |
15.08.2012 | 17:00 | "Strumień" Polanka Wlk. | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 1:3 |
15.08.2012 | 17:00 | "Skawa" Podolsze | - | "Unia" Oświęcim | 0:5 |
15.08.2012 | 17:00 | LKS Jawiszowice | - | "Brzezina" Osiek | 3:5 |
15.08.2012 | 17:00 | "Soła" Oświęcim II | - | "Iskra" Brzezinka | 0:3 |
15.08.2012 | 17:00 | "Górnik" Brzeszcze | - | LKS Skidziń | 3:1 |
ŁKS Soła Łęki dostała tzw. "wolny los" i zagra swój pierwszy mecz dopiero w kolejnym etapie.
22.08.2012 | 17:30 | "Hejnał" Kęty | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 0:7 |
22.08.2012 | 17:30 | "Solavia" Grojec | - | "Unia" Oświęcim | 2:3 |
22.08.2012 | 17:30 | LKS Bobrek | - | "Niwa" Nowa Wieś | 1:1 k.3:2 |
22.08.2012 | 17:30 | ŁKS "Soła" Łęki | - | "Brzezina" Osiek | 3:1 |
22.08.2012 | 17:30 | "Górnik" Brzeszcze | - | "Iskra" Brzezinka | 4:1 |
12.09.2012 | 17:00 | "Górnik" Brzeszcze | - | LKS Bobrek | 1:1 k.3:4 |
19.09.2012 | 16:30 | LKS Bobrek | - | "Unia" Oświęcim | 1:2 |
19.09.2012 | 16:30 | ŁKS "Soła" Łęki | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 4:0 |
03.10.2012 | 16:00 | ŁKS "Soła" Łęki | - | "Unia" Oświęcim | 2:2 k.4:5 |
07.08.2011 | 17:00 | "Pogórze" Gierałtowice | - | LKS Rajsko | 1:1 k.1:3 |
02.08.2011 | 18:00 | LKS Bulowice | - | "Soła" Oświęcim | 1:2 |
07.08.2011 | 17:00 | "Strumień" Polanka Wielka | - | "Zaborzanka" Zaborze | 0:5 |
06.08.2011 | 17:00 | "Hejnał" Kęty | - | LKS Skidziń | 2:4 |
07.08.2011 | 17:00 | "Górnik" Brzeszcze | - | ŁKS "Soła" Łęki | 2:3 |
07.08.2011 | 17:00 | LKS Piotrowice | - | "Zatorzanka" Zator | 0:1 |
07.08.2011 | 17:00 | "Korona" Harmęże | - | "Orzeł" Witkowice | 4:1 |
07.08.2011 | 17:00 | "Sygnał" Włosienica | - | "Zgoda" Malec | 3:2 |
06.08.2011 | 17:00 | "Skawa" Podolsze | - | LKS Bobrek | 2:1 |
07.08.2011 | 17:00 | LKS Gorzów | - | LKS Jawiszowice | 3:2 |
07.08.2011 | 17:00 | LKS Głębowice | - | "Iskra" Brzezinka | 1:3 |
1/8 finału:
10.08.2011 | 18:00 | LKS Rajsko | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 1:3 |
10.08.2011 | 18:00 | Zaborzanka Zaborze | - | "Soła" Oświęcim | 0:2 |
10.08.2011 | 18:00 | LKS Skidziń | - | "Unia" Oświęcim | 3:0 |
10.08.2011 | 18:00 | "Zatorzanka" Zator | - | ŁKS "Soła" Łęki | 1:2 |
10.08.2011 | 18:00 | "Korona" Harmęże | - | KS Chełmek | 2:6 |
10.08.2011 | 18:00 | "Sygnał" Włosienica | - | "Brzezina" Osiek | 2:2 k.2:4 |
10.08.2011 | 18:00 | "Skawa" Podolsze | - | LKS Gorzów | 6:1 |
10.08.2011 | 18:00 | "Iskra" Brzezinka | - | "Niwa" Nowa Wieś | 0:2 |
1/4 finału:
31.08.2011 | 17:00 | "Soła" Oświęcim | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 2:3 |
31.08.2011 | 17:00 | ŁKS "Soła" Łęki | - | LKS Skidziń | 3:0 |
30.08.2011 | 17:00 |
"Brzezina" Osiek |
- | KS Chełmek | 0:1 |
31.08.2011 | 17:00 |
"Skawa" Podolsze |
- | "Niwa" Nowa Wieś | 0:4 |
1/2 finału:
14.09.2011 | 17:00 | ŁKS "Soła" Łęki | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 0:3 |
28.09.2011 | 17:00 | KS Chełmek | - | "Niwa" Nowa Wieś | 1:1 k.4:5 |
Finał:
"Niwa" Nowa Wieś | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 0:1 |
08.08.2010 | 17:00 | ŁKS "Soła" Łęki | - | LKS Piotrowice | 7:0 |
08.08.2010 | 17:00 | "Sygnał" Włosienica | - | "Zaborzanka" Zaborze | 0:4 |
08.08.2010 | 17:00 | "Górnik" Brzeszcze | - | LKS Bobrek | 0:0 k.4:2 |
08.08.2010 | 17:00 | "Skawa" Podolsze | - | "Zgoda" Malec | 2:6 |
08.08.2010 | 17:00 | "Hejnał" Kęty | - | Unia Oświęcim | 0:3 |
08.08.2010 | 17:00 | LKS Głębowice | - | LKS "Brzezina" Osiek | 1:7 |
08.08.2010 | 17:00 | LKS Bulowice | - | "Iskra" Brzezinka | 2:3 |
08.08.2010 | 17:00 | "Strażak" Rajsko | - | LKS Jawiszowice | 4:5 |
08.08.2010 | 17:00 | "Korona" Harmęże | - | "Soła" Oświęcim | 2:3 |
08.08.2010 | 17:00 | LKS Gorzów | - | "Orzeł" Witkowice | 3:0 |
1/8 finału:
11.08.2010 | 18:00 | ŁKS "Soła" Łęki | - | "Zaborzanka" Zaborze | 5:1 |
11.08.2010 | 18:00 | "Górnik" Brzeszcze | - | "Zgoda" Malec | 1:3 |
11.08.2010 | 18:00 | LKS "Brzezina" Osiek | - | Unia Oświęcim | 2:1 |
11.08.2010 | 18:00 | LKS Jawiszowice | - | "Iskra" Brzezinka | 0:0 k.7:6 |
11.08.2010 | 18:00 | LKS Gorzów | - | "Soła" Oświęcim | 0:7 |
1/4 finału:
29.09.2010 | 16:00 | LKS "Brzezina" Osiek | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 1:4 |
21.09.2010 | 16:30 | "Soła" Oświęcim | - | KS Chełmek | 3:1 |
01.09.2010 | 17:00 | ŁKS "Soła" Łęki | - | LKS Jawiszowice | 3:2 |
15.09.2010 | 16:30 | "Zgoda" Malec | - | "Niwa" Nowa Wieś | 0:4 |
1/2 finału:
29.09.2010 | 17:00 | ŁKS "Soła" Łęki | - | "Niwa" Nowa Wieś | 2:2 k.3:4 |
13.10.2010 | 17:00 | "Soła" Oświęcim | - | "Przeciszovia" Przeciszów | 4:0 |
Finał:
30.03.2011 | 16:00 | "Soła" Oświęcim | - | "Niwa" Nowa Wieś | 1:0 |
Klasyfikacja strzelców:
27 bramek:
Tomasz Świerkosz (Jałowiec Stryszawa)
19 bramek:
Wojciech Stuglik (Sosnowianka Stanisław Dolny)
18 bramek:
Gabriel Wolski (Cedron Brody)
17 bramek:
Adam Żmuda (ŁKS Soła Łęki)
16 bramek:
Seweryn Jaromin (Brzezina Osiek)
15 bramek:
Marcin Psioda (Zagórzanka Zagórze)
Pełna klasyfikacja TUTAJ!
|
ŁKS "Soła" Łęki | 4:1 | Iskra Brzezinka |
2014-06-21, 17:00:00 Stadion Łęki, ul.Sportowa 22 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
|||||||||||||||
|
dzisiaj: 155, wczoraj: 95
ogółem: 2 685 036
statystyki szczegółowe